Özel Minik Panda Anaokulu logo

Tel: (0212) 697 2930

Adres: Atakent Mh. Soyak Olympiakent Sitesi 231 Sk. N: 1 Halkalı / İst İstanbul, Türkiye


Özel Minik Panda Anaokulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Soyak Olimpiyakent) yer alıyor. Özel Minik Panda Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Minik Panda Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2-6 yaşa rası çocuklara eğitim veren Atakent'in en büyük ve en kaliteli özel anaokulu


2 görüş var

  Özel Minik Panda Anaokulu
  Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.58 puan aldı.
 • Çocuğunuz için en iyisi olsun diye çok fazla okul gezince karar vermekte geçekten zorlanıyorsunuz. Her okulun hem artı yönleri hemde eksi yönleri var.Uzun arayışların ardından büyük kızımın öğretmeninin tavsiyesi ile soyak olimpiakent te bulunan minik panda anaokuluyla tanıştım.Bir öğretmenin tavsiye etmiş olması bile başlı başına yeterli bir referanstı benim için ama yine de kendi gözünüzle görmeniz daha başka.Gerçektende hiç bir eksi yönünü bulamadım.Tam aradığım okul.Çok memnunuz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Son derece güzel ve kaliteli bir okul.Ben oğlum efe yi götürüyorum.Gözüm arkada kalmadan bırakabiliyorum.Atakent teki diğer okullara daha önce gitmiştim.Hiç birisi minik pandanın yerini tutamaz.Orası çok başka.İnsani yönleri ve sıcak yaklaşımları sözle anlatılmaz yaşanır.İyi ki varsın minik panda

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Minik Panda Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Minik Panda Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Minik Panda Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Minik Panda Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...