Adres: Maltepe, 12. Sk, 18, 34888 Ferhatpaşa, , İstanbul, Türkiye


Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Ataşehir Ferhat Paşa Mah. mahallesinde (12. Sokak) yer alıyor. Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

0 görüş var

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi
Ataşehir Ferhat Paşa Mah.12. Sokak, Ataşehir, İstanbul.
Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...