Tel: (0216) 626 1000

Adres: Marmara Eğitim Köyü No: 3 Büyükbakkal Köy Mevkii 4/5 Pafta Başıbüyük Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Özel Marmara Koleji, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Büyükbakkalköy Mah. mahallesinde (Maltepe Ünv. Marmara Eğitim Köyü) yer alıyor. Özel Marmara Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Marmara Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Marmara Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Marmara Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Marmara Koleji

0 görüş var

Özel Marmara Koleji adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.84 puan almıştır.
Özel Marmara Koleji
Büyükbakkalköy Mah.Maltepe Ünv. Marmara Eğitim Köyü, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 626 1000 Özel Marmara Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Marmara Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...