Tel: (0216) 459 4770

Adres: Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No: 346/d Maltepe / İstanbul İstanbul, Türkiye


Özel Maltepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Feyzullah Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Maltepe Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Maltepe Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Maltepe Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Maltepe Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Maltepe Tıp Merkezi

1 görüş var

  • iyi buluyorum teşekkurler

    Misafir, 10.12.2010 23:47:00

Özel Maltepe Tıp Merkezi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Özel Maltepe Tıp Merkezi
Feyzullah Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 459 4770 Özel Maltepe Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Maltepe Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...