Tel: (0216) 371 6160

Adres: Sakızağacı Sok. No: 46 Kökçin Apt. Daire: 1 Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Sakızağacı Sokak) yer alıyor. Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...