Tel: (0212) 559 0488

Adres: Ataköy 9., 10. Kısım, Bakırköy 34156 İstanbul İstanbul, Türkiye


Özel Kültür Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 7-8-9-10 Mah. mahallesinde (Atköy Anaokulu) yer alıyor. Özel Kültür Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kültür Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kültür Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kültür Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kültür Lisesi

0 görüş var

Özel Kültür Lisesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.
Özel Kültür Lisesi
Ataköy 7-8-9-10 Mah.Atköy Anaokulu, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 559 0488 Özel Kültür Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kültür Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...