Tel: (0312) 446 6464

Adres: Kennedy Cd. No:71 Kavaklıdere, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Özel Kudret Göz Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (John Ford Kennedy Caddesi) yer alıyor. Özel Kudret Göz Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kudret Göz Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kudret Göz Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kudret Göz Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kudret Göz Hastanesi

0 görüş var

Özel Kudret Göz Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Özel Kudret Göz Hastanesi
Barbaros Mah.John Ford Kennedy Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 446 6464 Özel Kudret Göz Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kudret Göz Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...