Tel: (0352) 231 6868

Adres: Taceddin Veli Mh. Lalezade Cd. No:13 Melikgazi, , Kayseri, Türkiye


Özel Kayseri Maya Göz Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Tacettin Veli Mah. mahallesinde (Lalezade Caddesi) yer alıyor. Özel Kayseri Maya Göz Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kayseri Maya Göz Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kayseri Maya Göz Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kayseri Maya Göz Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kayseri Maya Göz Merkezi

0 görüş var

Özel Kayseri Maya Göz Merkezi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Özel Kayseri Maya Göz Merkezi
Tacettin Veli Mah.Lalezade Caddesi, Melikgazi, Kayseri.
+90(0352) 231 6868 Özel Kayseri Maya Göz Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kayseri Maya Göz Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...