Tel: (0216) 473 7766

Adres: Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi, Kartal, 34862 Petrol-iş, , İstanbul, Türkiye


Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi

0 görüş var

Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi
Petrol-iş Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 473 7766 Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kartal Med Göz Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...