Tel: (0372) 322 6868

Adres: Müftü Mh. Erdemir Cd. No:52 Ereğli Merkez, Ereğli, , Zonguldak, Türkiye


Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi, Zonguldak ili Karadenizereğli ilçesinin Müftü Mah. mahallesinde (Şadan Sönmez Sokak) yer alıyor. Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi

1 görüş var

  • bence çk güzel hastane herkese tavsiye ederimbende 8 aylık hamileyim orda doğum yapcam.

    Misafir, 18.10.2010 18:16:00

Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi
Müftü Mah.Şadan Sönmez Sokak, Karadenizereğli, Zonguldak.
+90(0372) 322 6868 Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...