Tel: (0262) 656 0626

Adres: Dr. Zeki Acar Caddesi, No: 3 (ido İskelesi Yanı), Eskihisar, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde yer alıyor. Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
  Toplam 53 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.77 puan aldı.
 • özel kale anadolu sağlık meslek lisesi kaç puan istiyor bilen varsa acil cevap

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bende kaydolucam gelecegin yarini olmak icin

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Taban puanı ve kontenjanı kaç?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • işallah busene bende bu okula kayid olurum

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kale Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...