Tel: (0232) 244 1272

Adres: 141. Sokak, No: 53, Hatay, Konak, İzmir, Türkiye


İzmir Gözbebeğim Anaokulu, İzmir ili Konak ilçesinin Çankaya Mah. mahallesinde (141. Sokak) yer alıyor. İzmir Gözbebeğim Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Gözbebeğim Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

3 katlı bahçeli binası,Eğitimini almış, işini severek yapan, istekli, mutlu öğretmenleri ve ticari kaygıdan uzak uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.1 görüş var

    İzmir Gözbebeğim Anaokulu
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • gozum arkada hiç kalmadı.tsk.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Gözbebeğim Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Gözbebeğim Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Gözbebeğim Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Gözbebeğim Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...