Özel İstanbul Medipol Hastanesi logo

Tel: (0216) 544 6666 veya 444 70 44

Adres: E-5 Harem Yolu Üzeri, Pk: 34718, Koşuyolu, Kadiköy, İstanbul, Türkiye


Özel İstanbul Medipol Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Lambacı Sokak) yer alıyor. Özel İstanbul Medipol Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel İstanbul Medipol Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel İstanbul Medipol Hastanesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel İstanbul Medipol Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel İstanbul Medipol Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel İstanbul Medipol Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel İstanbul Medipol Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...