Adres: Özel İstanbul Medicine Hospital, Bağcılar, 34202 Barbaros, , İstanbul, Türkiye


Özel İstanbul Medicine Hospital, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel İstanbul Medicine Hospital yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel İstanbul Medicine Hospital nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel İstanbul Medicine Hospital nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel İstanbul Medicine Hospital konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel İstanbul Medicine Hospital

0 görüş var

Özel İstanbul Medicine Hospital adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Özel İstanbul Medicine Hospital
Barbaros Mah., Bağcılar, İstanbul.
Özel İstanbul Medicine Hospital

Aşağıdaki formu kullanarak Özel İstanbul Medicine Hospital ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...