Tel: (0216) 360 5313 veya (0216) 360 5663

Adres: 19 Mayıs Mh. Çevre Sokak, No: 2, Erenköy, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Özel Çevre Koleji, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (Çevre Sokak) yer alıyor. Özel Çevre Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çevre Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Çevre Koleji
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.48 puan aldı.
  • 91.kuruluş yılı Cumhuriyet Bayramı kutlama programınızın videosunu yayınlamanızı canı gönülden istiyorum.Ai?ecek emeği geçenleri kutluyoruz.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çevre Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çevre Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çevre Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çevre Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...