Tel: (0326) 618 7739

Adres: Numune Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:77 İskenderun Merkez, İskenderun, , Hatay, Türkiye


Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, Hatay ili İskenderun ilçesinin Pınarbaşı Mah. mahallesinde (Dr. Sadık Ahmet Cadde) yer alıyor. Özel İskenderun Gelişim Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel İskenderun Gelişim Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

0 görüş var

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Pınarbaşı Mah.Dr. Sadık Ahmet Cadde, İskenderun, Hatay.
+90(0326) 618 7739 Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel İskenderun Gelişim Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...