Tel: (0252) 313 4066

Adres: Yokuşbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 66, Bodrum, Muğla, Türkiye


Özel İnter Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinin Yokuşbaşı Mah. mahallesinde (Kıbrıs Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Özel İnter Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel İnter Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel İnter Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel İnter Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel İnter Tıp Merkezi

0 görüş var

Özel İnter Tıp Merkezi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Özel İnter Tıp Merkezi
Yokuşbaşı Mah.Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Bodrum, Muğla.
+90(0252) 313 4066 Özel İnter Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel İnter Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...