Özel Heraderma Polikliniği logo

Tel: (0232) 239 7383

Adres: Ilıca Mahallesi Sevgi Sokak No6 / A Narlıdere , İzmir, Türkiye


Özel Heraderma Polikliniği, İzmir ili Narlıdere ilçesinin Ilıca Mah. mahallesinde (Eyüp Caddesi) yer alıyor. Özel Heraderma Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Heraderma Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dermatolog Prof.Dr.Halit Kapdağlı ve Dr. Sevinç Gündüz tarafından dermatoloji ve medikal estetik uygulamaların yapıldığı Sağlık Bakanlığı Onaylı özel bir polikliniktir.

Müşteri beklentilerini aşmak; iyi hizmet, uygun fiyat standartlarını korumak misyonumuzdur.

Alexandrite lazer, Diode lazer, ND-YAG lazer, CO2 Fraksiyonel Lazer, Botox, Dolgu, Işık dolgusu, Balance ve endopeel uygulamaları, Oksijen terapi, medikal cilt bakım, özel kür bakımlar, dermatoloji muayene ve tedavi takibi, eximia kavitasyon, radyofrekans, vücut analizi ve selülit, incelme programlarının hazırlanması, Pressoterapi, Kılcal damar tedavisi, leke tedavisi, ben ve siğil alımları


1 görüş var

    Özel Heraderma Polikliniği
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 45 puan aldı.
  • DR sibel akıncı bana botoks ve dolgu yaptı,tek kelimeyle mükemel çok güzel oldu sanki yatıyorsunuz gibi,gerilip bakış deyişimedi çekik şekilde olmadım çok doğal oldu herkes sadece cildine ne yaptın dedilerr bu çok güzel bir duygu teşekürlerrr...

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Heraderma Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Heraderma Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Heraderma Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Heraderma Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...