Tel: (0232) 441 2111

Adres: Fevzipaşa Mh. 452. Sokak, No: 17, Konak, İzmir, Türkiye


İzmir Özel Hayat Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinin Fevzi Paşa Mah. mahallesinde (452. Sokak) yer alıyor. İzmir Özel Hayat Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Özel Hayat Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İzmir Özel Hayat Hastanesi
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Özel Hayat Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Özel Hayat Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Özel Hayat Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Özel Hayat Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...