Tel: (0252) 614 9290

Adres: Tuzla Mah. Dolgu Sahası 520. Sok. Güney Apt. No: 13, Fethiye, Muğla, Türkiye


Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinin Tuzla Mah. mahallesinde (520. Sokak) yer alıyor. Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Güney İç Hastalıkları Dal Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...