Tel: (0442) 235 3777

Adres: Hükümet Meydanı Vakıflar Binası No: 8, Yakutiye, Erzurum, Türkiye


Özel Güneş İlköğretim Okulu, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Kuloğlu Mah. mahallesinde (Kemalağa Sokak) yer alıyor. Özel Güneş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Güneş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Güneş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Güneş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Güneş İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • siteden çok başrılı bir okul olduğunu öğrendim erzurumun en iyi ilööğretim okulu

    Misafir, 23.07.2010 16:25:00

Özel Güneş İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Özel Güneş İlköğretim Okulu
Kuloğlu Mah.Kemalağa Sokak, Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 235 3777 Özel Güneş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Güneş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...