Tel: (0378) 228 7035

Adres: Karaköy Mah. 4 Nolu Türbeyolu Sok., Merkez Bartın, Türkiye


Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu, Bartın ili Bartın Merkez ilçesinde yer alıyor. Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu

0 görüş var

Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu
, Bartın Merkez, Bartın.
+90(0378) 228 7035 Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...