Tel: (0216) 565 4444

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:192 Göztepe, Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Özel Göztepe Şafak Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Çemenzar Sokak) yer alıyor. Özel Göztepe Şafak Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Göztepe Şafak Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Göztepe Şafak Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Göztepe Şafak Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Göztepe Şafak Hastanesi

0 görüş var

Özel Göztepe Şafak Hastanesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Özel Göztepe Şafak Hastanesi
Göztepe Mah.Çemenzar Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 565 4444 Özel Göztepe Şafak Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Göztepe Şafak Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...