Tel: (0332) 325 1506

Adres: Durunday Mah. Büyükçiçek Sk. No: 11 Meram, Konya, Türkiye


Özel Gençlik İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Durunday Mah. mahallesinde (Büyükçiçek Sokak) yer alıyor. Özel Gençlik İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Gençlik İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gençlik İlköğretim Okulu 16 yıllık geçmişe sahip olup, bulunduğu bölgede önce insan anlayışıyla topluma hizmet, kültürel ve evrensel değerlere sahip çıkma düşüncesiyle bugün 440 öğrencisi ile birlikte Türkiye’nin geleceğe emin adımlarla yürüyen ve Konya’da uygulamalarıyla örnek bir kurumdur.
Özel Gençlik İlköğretim Okulu, bilimin ışığında, hoşgörülü, dürüst, güvenilir, saygılı, yeniliklere açık, sorumluluk ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel Gençlik İlköğretim Okulu, misyonu ve vizyonu ile hedeflerine ulaşma yolunda, eğitim-öğretim de standartları yükselterek, eğitimde kalite kriterlerini sürekli geliştiren, katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyen, öğrencilerini ve personelini daima başarı için teşvik eden bir politika izlemektedir.


1 görüş var

    Özel Gençlik İlköğretim Okulu
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.
  • Konya'nın en güzel yerinde ve en güzel okulu...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Gençlik İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Gençlik İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Gençlik İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Gençlik İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...