Tel: (0212) 656 8600

Adres: Özel Gelişim Hastanesi, Mahmutbey Caddesi No:369 34570, Kocasinan, İstanbul, Türkiye


Özel Gelişim Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Gelişim Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Gelişim Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Gelişim Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Gelişim Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Gelişim Hastanesi

0 görüş var

Özel Gelişim Hastanesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Özel Gelişim Hastanesi
Kocasinan Merkez Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 656 8600 Özel Gelişim Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Gelişim Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...