Tel: (0212) 621 7191

Adres: Kıztaşı Cad. No: 6 Fatih Camii Yakınında Sofular Mh. Aksaray Fatih, , İstanbul, Türkiye


Özel Fatih Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Sofular Mah. mahallesinde (Kıztaşı Caddesi) yer alıyor. Özel Fatih Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Fatih Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Fatih Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Fatih Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Fatih Hastanesi

0 görüş var

Özel Fatih Hastanesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Özel Fatih Hastanesi
Sofular Mah.Kıztaşı Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 621 7191 Özel Fatih Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Fatih Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...