Tel: (0216) 634 0102

Adres: Özel Erdem Hastanesi, Ümraniye, 34768 İnkılap, , İstanbul, Türkiye


Özel Erdem Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Erdem Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Erdem Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler, poliklinikler, dispanserler, laboratuarlar, sağlık merkezleri ve tesisleri, sağlık kabinleri, doğumevleri, diş(ağız sağlığı) ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Erdem Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Erdem Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Erdem Hastanesi

0 görüş var

Özel Erdem Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.39 puan almıştır.
Özel Erdem Hastanesi
İnkılap Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 634 0102 Özel Erdem Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Erdem Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...