Tel: (0216) 307 0211

Adres: Güllübahar Mah. Tandoğan Cad. No: 2 Kat: Bodrum, Zemin, Asma Kat, 1., 2., 3., Pendik, İstanbul, Türkiye


Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

0 görüş var

Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 307 0211 Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Dünyalar Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...