Tel: (0212) 425 4500

Adres: Tepeüstü Mevki İnönü Cd. No:140 Yeni, Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi

0 görüş var

Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi
Cumhuriyet Mah.İnönü Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 425 4500 Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Dr. Sadık Ahmet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...