Tel: (0312) 430 0960

Adres: Mithatpaşa Cd. No:45/B Çankaya Merkez, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...