Tel: (0324) 238 4949

Adres: Kiremithane Mh. Dr. Cemalettin Tanrıöver Sokak, No: 21, Akdeniz, Mersin, Türkiye


Mersin Özel Doğuş Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinin Kiremithane Mah. mahallesinde (Dr. Cemalettin Tanrıöver Sokak) yer alıyor. Mersin Özel Doğuş Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mersin Özel Doğuş Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Mersin Özel Doğuş Hastanesi
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mersin Özel Doğuş Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mersin Özel Doğuş Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mersin Özel Doğuş Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mersin Özel Doğuş Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...