Tel: (0212) 624 3434 veya (0212) 444 0911

Adres: Cennet Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No: 2, Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Özel Doğan Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cennet Mah. mahallesinde (Gür Sokak) yer alıyor. Özel Doğan Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Doğan Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Özel klinikler poliklinikler dispanserler hastahaneler fizik tedavi merkezleri sağlık merkezleri sağlık ve dinlenme amaçlı sağlık ve dinlenme evleri açmak kurmak işletmek her türlü tıbbi malzeme alet edevat aparat cihaz ve makinaların imalatı dahili ticareti ithalat ve ihracatını yapmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesislerle gayrimenkulleri iktisap etmek devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiraya almak gayrimenkuller üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkuul mükellefiyeti kat irtifakı tahsis etmek gayrimenkullerle ilgili olarak tapu ve kadastro dairesi nezninde tevhit ve parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirmek. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak ipotek tesis ve fek edilmesi ticari işletme rehni akdedilmesi ve şirketin 30. 12. 2005 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Özel Doğan Hastanesi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.85 puan aldı.
  • emekli sandığından emekliyim,SGK ile anlaşmanız olup,olmadığının bildirilmesin,Özel Merhaba,Doğan Hastanesinin insanlara karşı çalışanların özellikle doktorların hastalarını dinlediklerini,inceleme ve araştırma yapdıktan sonra neticeye vardıklarını, hastanenizde muayene olanlardan sordum,araştırdım,vatandaş olarak bize kim iyi hizmet,hastalığımıza iyi teşhis koyup,yapılması gereken varsa o hastaneyi tercih ediyoruz buda bizim hakkımızdır,Ben şahsen Doktorlara güveniyorum,en zor,kutsal olduğu gibi,rahatsız,hasta olan kişilere hizmet vermek memnun etmek gibi zor bir işi başarmak adına saygılarımı sunarım ,başarılar dilerim.

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Doğan Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Doğan Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Doğan Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Doğan Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...