yazdır
 • Nereye: Özel Doğan Hastanesi adresine

Özel Doğan Hastanesi hakkında

Trakya Özel Sağlık Tesisleri Anonim Şirketi, 
Özel klinikler poliklinikler dispanserler hastahaneler fizik tedavi merkezleri sağlık merkezleri sağlık ve dinlenme amaçlı sağlık ve dinlenme evleri açmak kurmak işletmek her türlü tıbbi malzeme alet edevat aparat cihaz ve makinaların imalatı dahili ticareti ithalat ve ihracatını yapmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesislerle gayrimenkulleri iktisap etmek devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiraya almak gayrimenkuller üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkuul mükellefiyeti kat irtifakı tahsis etmek gayrimenkullerle ilgili olarak tapu ve kadastro dairesi nezninde tevhit ve parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirmek. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak ipotek tesis ve fek edilmesi ticari işletme rehni akdedilmesi ve şirketin 30. 12. 2005 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Özel Doğan Hastanesi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-07-08 13:20:00

  emekli sandığından emekliyim,SGK ile anlaşmanız olup,olmadığının bildirilmesin,Özel Merhaba,Doğan Hastanesinin insanlara karşı çalışanların özellikle doktorların hastalarını dinlediklerini,inceleme ve araştırma yapdıktan sonra neticeye vardıklarını, hastanenizde muayene olanlardan sordum,araştırdım,vatandaş olarak bize kim iyi hizmet,hastalığımıza iyi teşhis koyup,yapılması gereken varsa o hastaneyi tercih ediyoruz buda bizim hakkımızdır,Ben şahsen Doktorlara güveniyorum,en zor,kutsal olduğu gibi,rahatsız,hasta olan kişilere hizmet vermek memnun etmek gibi zor bir işi başarmak adına saygılarımı sunarım ,başarılar dilerim.

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Hastanekansersağlıkilaçlarilaç kullanımıvideolarcinselkadın hastalıklarıçocukOnline Hizmetleraile danışmanlıkAnlaşmalı Kurumlarözel hastanehekimlerbypassgöz hastalıklarırahim ağzı kanserisağlık bilgisikanser hastanesiküçükçekmecesaç ekimi

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar