Tel: (0282) 654 5454

Adres: Kazımıye Mh. Uğur Mumcu Cd. No:6 Çorlu Merkez, Çorlu, , Tekirdağ, Türkiye


Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinin Kazımiye Mah. mahallesinde (Uğur Mumcu Caddesi) yer alıyor. Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi

0 görüş var

Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi
Kazımiye Mah.Uğur Mumcu Caddesi, Çorlu, Tekirdağ.
+90(0282) 654 5454 Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çorlu Dört-D Millet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...