Tel: (0232) 462 2727

Adres: Anadolu Cd. No:14 Konak Merkez, Konak, , İzmir, Türkiye


Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinin Çınarlı Mah. mahallesinde (Anadolu Caddesi) yer alıyor. Özel Çınarlı Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çınarlı Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çınarlı Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çınarlı Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çınarlı Hastanesi

0 görüş var

Özel Çınarlı Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.1 puan almıştır.
Özel Çınarlı Hastanesi
Çınarlı Mah.Anadolu Caddesi, Konak, İzmir.
+90(0232) 462 2727 Özel Çınarlı Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çınarlı Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...