Tel: (0212) 487 2525

Adres: Başak Mh. 4. Etap 1. Kısım, Mevlana Caddesi, Manolya Sokak, No: 9, Çınar Koleji, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Özel Çınar Fen Lisesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 1. Kısım Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Çınar Fen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çınar Fen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çınar Fen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çınar Fen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çınar Fen Lisesi

0 görüş var

Özel Çınar Fen Lisesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Özel Çınar Fen Lisesi
1. Kısım Mah., Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 487 2525 Özel Çınar Fen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çınar Fen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...