Tel: (0262) 331 0909 veya (0850) 299 9999

Adres: Yenişehir Mh. Özden Sokak, No: 33, Cihan Hastanesi, Pk: 41050, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Özel Cihan Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Özden Sokak) yer alıyor. Özel Cihan Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Cihan Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Cihan Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 35 puan aldı.
  • Biraz personel ciddiyet birde gece acilde doktor bulunmuyor heralde nezan gitsek acil bi hasta olduğu söyleniyor

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Cihan Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Cihan Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Cihan Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Cihan Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...