Tel: (0216) 640 2400

Adres: Akasya Sok. Alemdağ Cad. No: 1 Garanti Bankası Kat: 1-2-3 Çekmeköy Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Akasya Sokak) yer alıyor. Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çekmeköy Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...