Özel Çamlık Hastanesi logo

Tel: (0212) 543 5610 veya (0212) 543 5611

Adres: Zuhuratbaba Mh. Yücetarla Caddesi, No: 46, Çamlık Hastanesi, İncirli, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Özel Çamlık Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Yüce Tarla Caddesi) yer alıyor. Özel Çamlık Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çamlık Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel hastane, huzurevi, kreş ve çocuk bakım evleri açmak, işletmek, donatmak, kiralamak veya kiraya vermek, hastanenin teknik personelini yetiştirmek için gerekli kuruluşları oluşturmak ve işletmek veya bu gibi kuruluşlara burs vererek lüzumlu elaman yetiştirmek, her nevi hastahane, huzurevi, kreş ve çocuk bakımevi, tıbbi tahlil ve rontgen labaratuarları vs. sağlık tesislerinde kullanılan makina, alet, edevat, sıhhi malzeme, kimyevi madde, ilaç imal etmek, ithal etmek, ihraç etmek almak, satmak, kiralamak veya kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Özel Çamlık Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çamlık Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çamlık Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çamlık Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çamlık Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...