Adres: Özel Çağrı Polikliniği, Küçükçekmece, 34495 İnönü, , İstanbul, Türkiye


Özel Çağrı Polikliniği, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Çağrı Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çağrı Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çağrı Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çağrı Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çağrı Polikliniği

0 görüş var

Özel Çağrı Polikliniği adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Özel Çağrı Polikliniği
İnönü Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
Özel Çağrı Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çağrı Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...