Tel: (0262) 321 5071

Adres: Ömer Ağa Mh. No:7/B İzmit Merkez, İzmit, , Kocaeli, Türkiye


Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde yer alıyor. Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi

0 görüş var

Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi adlı mekan, 50 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi
, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 321 5071 Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çağın Göz Hastalıkları Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...