Tel: (0256) 212 0012

Adres: Efeler Mh. İzmir Blv. No: 82 Aydın Merkez, Merkez, , Aydın, Türkiye


Özel BSK Anka Hastanesi, Aydın ili Efeler ilçesinin Efeler Mah. mahallesinde (İğde Caddesi) yer alıyor. Özel BSK Anka Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel BSK Anka Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel BSK Anka Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel BSK Anka Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel BSK Anka Hastanesi

0 görüş var

Özel BSK Anka Hastanesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Özel BSK Anka Hastanesi
Efeler Mah.İğde Caddesi, Efeler, Aydın.
+90(0256) 212 0012 Özel BSK Anka Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel BSK Anka Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...