Tel: (0312) 812 0012

Adres: Anadolu Tem Otoyolu Kazan Merkez, Kazan, , Ankara, Türkiye


Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, Ankara ili Kazan ilçesinin Örencik Köyü mahallesinde (Ankara Blv) yer alıyor. Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi

0 görüş var

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi
Örencik KöyüAnkara Blv, Kazan, Ankara.
+90(0312) 812 0012 Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...