Tel: (0262) 654 1181

Adres: Emek Mh. Bayramoğlu Mevki Fatih Sultan Mehmet Cd. No:131 Darıca , Gebze, , Kocaeli, Türkiye


Özel Boğaziçi Hastanesi, Kocaeli ili Çayırova ilçesinin Emek Mah. mahallesinde (Funda Sokak) yer alıyor. Özel Boğaziçi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Boğaziçi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Boğaziçi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Boğaziçi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Boğaziçi Hastanesi

0 görüş var

Özel Boğaziçi Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Özel Boğaziçi Hastanesi
Emek Mah.Funda Sokak, Çayırova, Kocaeli.
+90(0262) 654 1181 Özel Boğaziçi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Boğaziçi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...