Tel: (0216) 497 3895

Adres: Necip Fazıl Mah. Eşref Bitlis Bulvarı Soylu Sok. No: 9 ( Kurtköy Menekşe Sitesi Karşısı ) İstanbul / Sultanbeyli İstanbul, Türkiye


Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Necip Fazıl Mah. mahallesinde (Soylu Sokak) yer alıyor. Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

- Yaş gruplarına özel eğitim programı
- Branş derslerine uzman öğretmenler
- Çocuk gelişiminden mezun tecrübeli, güler yüzlü öğretmenler
- Günün her saati güneş alan, maksimum 15 kişilik sınıflar
- Bol güneşli, yemyeşil ve kocaman oyun bahçesi
- Rehberlik ve psikolojik danışma hizmeti
- Eğitici Aile Seminerlerimiz
- Çocuklarımızın yeterli ve dengeli beslenmeleri için diyetisyen tarafından hazırlanan menümüz okulumuzun yemekhanesinde pişirilmektedir.


0 görüş var

    Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Bizim Yıldızlar Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...