Tel: (0212) 573 7576

Adres: Ümraniye Sok. No: 8 Migros A.v.m Kat: 1-2 Daire: Zemin Yeşilköy (Şevketiye) Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Özel Birebir Atak Dershanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (Ümraniye Sokak) yer alıyor. Özel Birebir Atak Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Birebir Atak Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Birebir Atak Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Birebir Atak Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Birebir Atak Dershanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Birebir Atak Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...