Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi logo

Tel: (0212) 855 6855

Adres: Osmanlı Cad. No: 17 Adnan Kahveci Mh., Gürpınar, Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Yakuplu Merkez Mah. mahallesinde (Osmanlı Caddesi) yer alıyor. Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi

1 görüş var

  • harika bir hastane hastalarla çok iyi ilgileniyorlar

    Misafir, 23.10.2010 15:35:00

Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi
Yakuplu Merkez Mah.Osmanlı Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 855 6855 Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...