Tel: (0266) 241 1088

Adres: Kasaplar Mh. İzmir Cd. No:50 Balıkesir Merkez, Merkez, , Balıkesir, Türkiye


Özel Balıkesir Hastanesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Kasaplar Mah. mahallesinde (Eski İzmir Yolu) yer alıyor. Özel Balıkesir Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Balıkesir Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Balıkesir Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Balıkesir Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Balıkesir Hastanesi

0 görüş var

Özel Balıkesir Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Özel Balıkesir Hastanesi
Kasaplar Mah.Eski İzmir Yolu, Karesi, Balıkesir.
+90(0266) 241 1088 Özel Balıkesir Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Balıkesir Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...