Tel: (0212) 660 0858

Adres: İstanbul Cad. No: 81 Citi Bnk.Yakını A- Blk. Sakızağacı Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Sakızağacı Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi

0 görüş var

Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.19 puan almıştır.
Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi
Sakızağacı Mah.İstanbul Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 660 0858 Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Bakırköy Gökşen Akşam Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...