Tel: (0224) 444 4464

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179 Osman Gazi Merkez, Osman Gazi, , Bursa, Türkiye


Özel Bahar Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Çırpan Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Bahar Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Bahar Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Bahar Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Bahar Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Bahar Hastanesi

2 görüş var

  • eşimle birlikte dietisyen doktorunuz şule hanıma muayene olduk 31 07 2010 tarihine kontrol randevusu verdi kan tahlillerinizi yaptırıp direk gelin dedi bizdeaynı gün kurşunluda idik kendisine tlf edip geleceğimizi soyledik saat 14 30a kadar gelmemizi soyledı gıttık bıze randevu ıle calıstıgını randevu almadan gıttıgımız ıcın bakamıyacagını soyleyıp bızı gerı cevırdı oysa bızzat kendısıne tlf ettık cagırdı bız gıttık ben kalp hastasıyım bu sıckta 45 km yol gıttım 45 km dondum bu kadar ukala davranıs nedır hastaya SAYGI BUMUDUR 532 4865485

    Misafir, 01.08.2010 16:11:00

  • bende 7yıldır spiral hamilekalmaihtimalim varmı kalırsamda ne gibi zararları vardır.

    Misafir, 21.06.2010 10:19:00

Özel Bahar Hastanesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Özel Bahar Hastanesi
Çırpan Mah., Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 444 4464 Özel Bahar Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Bahar Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...