Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi logo

Tel: (0216) 574 1000

Adres: Kayışdağı Caddesi, No: 47, İçerenköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Kayışdağı Caddesi) yer alıyor. Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Ben şeker ölçüm cihazı için rapor yazdırdım hastanenize 60 tl rapor ücreti alındı rapor paralı neden yazılıyor sonuçta SSK ile anlaşmalı hastaneniz.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...